25 اردیبهشت 1398

جزئیات ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام جدید سال ۱۳۹۸

مولف: محمدعلی پازوکی   /  دسته: اخبار مدرسه   /  رتبه دهید:

 
قابل توجه ««هنرستانی‌ها»»
زمان ثبت نام کنکور کاردانی پیوسته ویژه هنرجویان هنرستان‌های فنی حرفه‌ای و کاردانش:
زمان ثبت نام :
ثبت نام با تأخیر از روز یکشنبه ۱۹ خرداد آغاز و تا روز یکشنبه ۲۶ خرداد ادامه مي‌يايد.
روز آزمون :
جمعه مورخ یازدهم مرداد ماه ۱۳۹۸
 
چند نکته درباره ی #ثبت‌نام #آزمون #کاردانی #نظام جديد فنی و حرفه‌ای
 
ثبت‌نام در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جديد دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غيردولتی و غيرانتفاعی سال ۱۳۹۸ از روز يکشنبه ۱۹ خرداد آغاز خواهد شد و تا روز يکشنبه ۲۶ خرداد ادامه خواهد يافت.
تمام متقاضيان، لازم است که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به پايگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و شرکت در آزمون ياد شده اقدام کنند.
از آنجايی که ثبت‌نام و انتخاب رشته در اين آزمون، در يک مرحله انجام می شود، داوطلبان بايد همزمان با ثبت‌نام، نسبت به درج رشته محل‌های تحصيلی خود در فرم تقاضانامه اينترنتی، با توجه به رشته‌های اعلام شده در دفترچه راهنما، اقدام کنند.
با توجه به آنکه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتی انجام می شود، شايسته است که داوطلبان، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب، که پرداخت الکترونيکی آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رسانی ياد شده و پرداخت مبلغ تعيين شده اقدام کنند.
ضمناً داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزينش رشته‌های تحصيلی مؤسسات آموزش عالی غيردولتی و غيرانتفاعی هستند، شايسته است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ تعيين شده برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در گزينش رشته‌های مؤسسات مذکور اقدام کنند.
لازم به يادآوری است که #دفترچه_راهنمای_آزمون دوره‌های کاردانی نظام جديد دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غيردولتی و غيرانتفاعی سال ۱۳۹۸ همزمان با شروع ثبت‌نام اين آزمون، از طريق پايگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.
پذيرش در ۹ رشته امتحانی آزمون دوره‌های کاردانی نظام جديد دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غيردولتی و غيرانتفاعی سال ۱۳۹۸ که مشخصات آنها به همراه اطلاعات مربوط به منابع و ضرايب دروس آزمون هر يک از رشته‌ها و عناوين ديپلم، کد رايانه‌ای و همچنين ديپلم‌های مورد پذيرش در اطلاعيه مربوط به همين ثبت‌نام، در همین کانال درج گرديده است، از طريق آزمون خواهد بود.
گفتنی است آزمون رشته‌هايی که پذيرش در آنها «با آزمون» صورت می گيرد، در روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ برگزار خواهد شد.
پذيرش در ۳۰ رشته امتحانی ديگر از اين دوره‌ها، صرفاً بر اساس سوابق تحصيلی (بدون آزمون) است که مشخصات آنها نيز به همراه اطلاعات مربوط به همين ثبت‌نام، در همین کانال درج گرديده است.  
لازم به يادآوری است که دانش‌آموزان يا فارغ‌التحصيلان شاخه تحصيلی نظری نيز مجاز به ثبت‌نام در اين آزمون هستند.

 
موفق باشید

تعداد مشاهده (577)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "جزئیات ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام جدید سال ۱۳۹۸"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

     
 
نقشه سایت